Hammer Hair Dryer | Watch 2 | Smart watch | 1600 W | GPS (satellite) | Number of temperature settings 3 | AMOLED | Ionic functio
- TootjadHammer
- Mudel: SMA002929
- Saadavus: 5
-
116€
Hammer Hair Dryer | Watch 2 | Smart watch | 1600 W | GPS (satellite) | Number of temperature settings 3 | AMOLED | Ionic function | 1.5" | Waterproof | Black | Warranty 3 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Call/Message notifications | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 466 x 466 pixels |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross depth master carton | 266 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross height master carton | 334 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross width master carton | 337 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kokkupandav käepide | No |
| Mootori tüüp | Brushless Digital Motor |
| Muud funktsioonid | Smart LED touch screen Nano Water Ion Mode: Warm/Cold/Hot and cold circulation/Soft, Soft Airspeed Control: High, Medium, Low |
| Net weight | 0.07 kg |
| Net weight master carton | 5.628 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5780 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Hammer |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | Watch 2 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Riputusaas | No |
| Screen size | 1.5" |
| Sleep monitoring | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.509 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Styling Nozzle |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Tüüp | Hair dryer |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | Android, iOS |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














